Orjinal Sürmene bıçağı nasıl anlaşılır?

Gerçek Sürmene bıçağı sahtesinden nasıl ayırt edilir?

              Son  yıllarda  Türkiye ‘de  ve   dünyada  giderek  artan sahtecilik  ve taklitcilik  sorununa  karşı  “Sürbısa” Sürmene Bıçakcılık ve Tıbbi Aletler San. Tic. A.Ş. Türk  patent  kurumu  aracılığı  ile  isim  ve  logo  hakkını   üzerine  alarak  sahteciliğe  ve  taklitciliğe   karşı  önlemini  almıştır.

Yaklaşık 10 yıl öncesine kadar ürünlerinin üzerinde “Sürmene” ibaresini kullanan Sürbısa son yıllarda sahteciliğin ve  taklitçiliğin  artması  ile  ürünlerinin  üzerinde  kendi  tescilli  markasını kullanmaya  başladı.  Ürün üzerindeki bu yazı değişikliği ilk zamanlarda müşterilerin ters tepki yaratmasına rağmen daha sonra müşterilerin memnuniyeti ile son buldu.

Müşterilerimizin gerçek Sürbısa bıçağı alırken dikkat  etmesi  gereken  hususlar  öncelikle üzerinde  logo ve Sürbısa ibaresinin olmasına daha sonra Türk Standartları Enstitüsü ‘nün ibaresi olan  TSE  ibaresinin olmasına  dikkat etmeleri  yeterli   olacaktır.

Gerçek Sürmene bıçaklarını her   nereden  alırsanız  alın, mutlaka üzerinde  Sürbısa  logo  ve  ibaresi  olmasına dikkat   edin.

Sahte Sürmene Bıçağı

Gerçek Sürmene Bıçağı