Bear Gyrlls Çekilişine Katılmak İçin Yapmanız Gerekenler

Bear GRYLLS&GERBER  Survival ürünlerinden bir tanesini satın al! Ürünler için tıklayınız. (31 Aralık 2013 'e kadar)
Ürün ile birlikte gelen kodu Bear Grylls 'nin web sitesinde girerek çekilişe katıl! Çekilişe kayıt olmak için tıklayınız.
Bear Gyrlls ile 5 günlük Survival Akedemiye katıl ya da diğer hediyeleri kazanma şansı yakala!

HÜKÜM VE KOŞULLAR

 1. Ödül çekilişi, BK, Fransa, Avustralya, Güney Afrika, İsveç, Finlandiya, Hollanda, Danimarka, Polonya, Çek Cumhuriyeti, Macaristan, Bulgaristan, Hindistan, Singapur, Filipinler, Çin ve Türkiye’de ikamet edenlere açıktır; a. Gerber Gear,  resmi Gerber Gear distribütörleri, resmi Gerber Gear bayilikleri, Bear Grylls Survival Akademisi ve Bear Grylls çalışanları; çalışanların birinci dereceden akrabaları ya da yarışla ve her iki markayla bağlantılı kişiler çekilişe katılamaz.
2. Kaydolan kişiler 18 yaş veya üstü yaşlarda olmalı ve bu kişilerin bir e-posta adresi ve oturum açma şifresi bulunmalıdır. Katılım şifrelerine yalnızca Gerber Gear’ın resmi tedarikçileri ve bayiliklerinden ulaşılabilir. a. Kişi başına yalnızca 1 giriş
3. Büyük Ödül, İngiltere, İskoçya’daki Sutherland Bear Grylls Survival Kampı’nda iki kişiye (18 yaş veya üstü) verilmek üzere beş günlük (dört gece) konaklama ve eğitim ile birlikte iki (2) adet Ultimate Survival Paketi’nden oluşmaktadır. 
4. Yarışı kazananlar için, Avrupa Birliği, Avustralya, Güney Afrika ve Orta Doğu, Güneydoğu Asya ve Çin ‘den Birleşik Krallık (İskoçya)’a, ikinci sınıf (2.) demiryolu ve ekonomi sınıfı hava yolculuğu verilecektir. Yolculuk için havalimanı bilgilerine çevrimiçi ulaşabilirsiniz.  
5. İkincilik ödülü; a. Aşağıdaki ürünleri içeren (1’er adet) 100 Bear Grylls Pathfinder 28 L Sırt Çantası, i. Gerber Paracord Bıçak, ii. Gerber Kurtarma Seti, iii. Gerber Ultimate Fixed Blade Pro, iv. Gerber Pusula, v. Gerber Kompakt Av Bıçağı, vi. Gerber El Feneri, vii. Gerber Matara, viii. Gerber Intensive Fener, ix. Gerber Survival Balta, x. Gerber Survival Bileklik.
6. Üçüncülük ödülü 500 kişiye; a.  Gerber Gear Yeni Survival Bileklik   b. Bear Grylls tarafından imzalı  Hayatta Kalma Öncelikleri Kılavuzu.
7. Ödül çekilişleri, 13 Ocak 2014 tarihinde gerçekleştirilecektir. Kazananların, ödüllerini almaları için 14 günleri vardır. 14 günlük süre içinde ödül istenmezse, kazanan, kazananlar listesinden silinir, talep hakkını kaybeder ve ödül yedek talihliye tahsis edilir. a. Ödül kazananlar rastgele çekilecek ve 14 Ocak 2014 tarihine kadar e-posta yoluyla bilgilendirilecektir. b. Kazananların bu kampanya dahilinde ürün almış olması gerekmektedir.
8. Ürün yerine ödeme yapılamaz. 
9. Gerber Gear, kontrolü dışında meydana gelen herhangi bir sebepten dolayı, vaad edilen ödülü, ödüle denk yada daha yüksek değerde bir ürünle değiştirme hakkını saklı tutar. 
10. Kampanya 31 Aralık 2013 tarihinde sona erecektir.
11. Kazananlar, Bear Grylls Survival kampına katılmak için 9 Eylül-13 Eylül 2014 tarihleri arasında hazır bulunmalıdır. 
12. Hâkim kararı nihai niteliktedir ve eşdeğer görülen başka hiçbir şey yürürlüğe koyulmayacaktır. 
13. İşbu çekiliş, Gerber Legendary Blades, 14200 SW 72nd Avenue, Portland, OR 97224 USA (Proprietary) Merkez tarafından düzenlenmektedir.
Çekilişe katılmak için resmi merkez internet sitesinden başvuru yapılmalıdır ve bu resmi web sitesindeki çekiliş ve başvuru şartları mutlaka okunmalıdır.Açıklamalar İngilizcedir.

http://winwithbear.gerbergear.com/