Güvenli Alışveriş

Kredi Kartlı Kadın

İçiniz rahat olsun, online alışveriş yapabileceğiniz güvenli bir sitedesiniz!

Sitemizden yapacağınız alışverişlerde yüksek güvenlik standartları geçerli. Thawte SSL Güvenlik Sertifikası,McAfee Secure/PCI Compliance servisleri sayesinde güvenliğinizi riske atmadan sitemizde özgürce alışveriş yapabilirsiniz.

İnternet üzerinden gerçekleştireceğiniz tüm alışverişlerinizde güvenlik tehditleri iki noktada baş göstermektedir. Bunlardan biri satın aldığınız ürünü satan firmanın sitesi ve sistemi, diğeri ise kendi bilgisayarınızdır. Olası sorunların kaynağında genellikle kullanıcının bilgisayarı yatmaktadır. Hiçbir ticari firma, kredi kartından vermediği bir hizmetin ya da satmadığı bir ürünün ücretini çekip faturalamaz.

Pek çok yanlış kanının aksine internetten alışveriş normal bir dükkanda POS cihazına kredi kartınızı sokmaktan daha tehlikeli değildir. Kredi kartı bilgilerinizin çalınması ya da sizin bir şüpheniz olması durumunda derhal bankanıza başvurduğunuz taktirde bu konudaki sıkıntınız anında giderilebilmektedir. 


Güvenliğiniz için;

"Bıçakçım.com" olarak kredi kartı bilgilerinizi sistemimizde KESİNLİKLE tutmuyoruz/kaydetmiyoruz.
Kredi Kartı GüvenliğiGuvenli-Alisveris
Bıçakçım.com, kredi kartıyla yapacağınız alışverişlerde güvenliğiniz için her zaman en son teknolojileri ve en iyi servis sağlayıcıları kullanır. Kredi kartı güvenliği konusunda sitemizin güvenlik departmanı da yardıma hazır! 

Kişisel bilgilerinizi girdiğiniz her sayfada tarayıcınızın altında bir anahtar vardır. Bu anahtar, tarayıcınızla gönderdiğiniz hiçbir bilginin üçüncü şahıslarca görünemeyeceğinin işaretidir. 

Bıçakçım.com kişisel bilgilerinizi, kart numarası ve şifrelerinizi kayıt etmez, saklamaz. Sitemizden vereceğiniz her siparişi oluşturma aşamasında kart bilgilerini yeniden girmenizin nedeni budur.
Thawte SSL SertifikasıThawte SSL
Bıçakçım.com, Thawte SSL güvenlik sertifikasına sahip bir alışveriş sitesi. Bu sertifikaya sahip olmak isteyen tüm firmalar gibi, bıçakçım.com da çok sıkı bir güvenlik prosedüründen geçti. 

Güvenliğinizi test edin! Internet Explorer 7.0 ve üzeri bir tarayıcı kullanıyorsanız, adres çubuğunuzda ödeme ve siteye giriş sayfalarında https:// yeşil renkte görünür. Diğer tarayıcıların güncel versiyonlarında adres çubuğunun görünümü farklıdır.
SSL-SS
Gizlilik Bildirimi
Gizlilik bildirimimizi burayı tıklayarak okuyabilirsiniz.